Wyjazdy integracyjne i inne wydarzenia firmowe - Oki-Event

W ofercie profesjonalnej agencji eventowej Oki-Event, działającej na terenie Poznania, Wrocławia oraz całej Polski, a nawet za granicą, znajdziecie Państwo szeroki wybór oryginalnych propozycji wydarzeń dla firm czy instytucji. Realizujemy zarówno imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe, jak i szkolenia czy konferencje, pokazy, bankiety czy gale. Zapewniamy szeroki wybór niebanalnych, niezapomnianych atrakcji, a także profesjonalną obsługę techniczną i wyjątkową oprawę wizualną z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

imprezy integracyjne Wrocław

Chwila relaksu w ogrodzie

Meble ogrodowe nie muszą kojarzyć się nam z nudnym ratanem i stonowanymi kolorami. Nasza kanapa z palet jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie oryginalność. Produkt wykonany jest z ecopaneli, które świetnie wyglądają jako dekoracja ogrodu, tarasu lub balkonu. Chwile spędzone na sofie umilą wygodne poduszki w ciemnoszarym lub granatowym kolorze.

kanapa z palet

kulig w wiśle

Wycieczka to jednodniowa atrakcja, która jest kierowana zarówno do dzieci, jak i dla dorosłych. Po zbiórce odbędzie się kulig w Wiśle. Po około godzinnej eskapadzie saniami kiełbaska z ogniska ogrzeje zmarzniętych uczestników. Dzień pełen zimowego szaleństwa zakończy się grzanym winem albo gorąca herbatą.

kulig konny

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: