Wyjazdy integracyjne i inne wydarzenia firmowe - Oki-Event

W ofercie profesjonalnej agencji eventowej Oki-Event, działającej na terenie Poznania, Wrocławia oraz całej Polski, a nawet za granicą, znajdziecie Państwo szeroki wybór oryginalnych propozycji wydarzeń dla firm czy instytucji. Realizujemy zarówno imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe, jak i szkolenia czy konferencje, pokazy, bankiety czy gale. Zapewniamy szeroki wybór niebanalnych, niezapomnianych atrakcji, a także profesjonalną obsługę techniczną i wyjątkową oprawę wizualną z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

imprezy integracyjne Wrocław

Imprezy firmowe, pikniki

Imprezy firmowe nie są niestety jeszcze zbyt popularne pomimo tak pozytywnych efektów. Pracodawcy nie są przekonani o tym, ze mogliby zorganizować takie pikniki firmowe czy inną formę spotkania pracowników wystarczająco dobrze. Wystarczy jednak tylko zaufać firmie, która organizacją takich wydarzeń zajmuje się na co dzień. Imprezy firmowe to coś, przed czym żaden pracownik się nie uchyla.

imprezy integracyjne warszawa

Nowoczesna promocja przedsiębiorstw

Sprzęt VR pomaga w przeżyciu niezapomnianych przygód takich jak spacer w wybranej epoce historycznej, zjazd rollercoasterem czy rozbrajanie bomby. Warto to wykorzystać przy reklamowaniu swojej firmy na imprezach typu targi czy szkolenia. Wirtualna rzeczywistość idealnie sprawdza się jako atrakcja na eventy promocyjne, gdyż możemy umieścić logo Twojej firmy w naszych grach.

Wirtualna rzeczywistość eventy

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: