Monitoring : alarmy i systemy alarmowe : Poznań

Po raz kolejny było włamanie do naszego sklepu. Wszystkie systemy alarmowe zawodzą jak dotąd nie ma silnych na złodziei. Monitoring i alarmy nie stanowią dla nich najmniejszego problemu. Nie zostało już nam chyba nic innego jak tylko telewizja przemysłowa. Nie wszystkich handlowców było stać nawet na skromne monitoring Poznań i niestety byli zmuszeni, by pozamykać swoje interesy. My postanowiliśmy walczyć dalej o monitoring Poznań to nasz ostatni pomysł na to, by uratować interes naszego życia.

monitoring poznań

Sata - malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe jest specjalnością firmy Sata. Dzięki nam o wiele łatwiej jest uzyskać niezwykłe efekty na różnego rodzaju obiektach, Dodatkowo nasza technologia zapewnia niezwykłą trwałość, sprawność i dokładność wykonanych zdobień. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Malowanie Natryskowe

Elementy z blach

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki plastycznej metali. Wykonujemy detale z dbałością o każdy szczegół na podstawie dokumentacji dostarczonej nam przez Klienta, a w pozostałych przypadkach - dokumentacji własnej. Znajdziesz u nas między innymi profesjonalne wykrojniki, okrojniki, tłoczniki, zaginaki oraz wiele innych narzędzi, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Wykrojniki

Dystrybucja maszyn obróbczych

Od kilku lat dostrzegaliśmy na rynku trend rosnącego zainteresowania różnego typu maszynami CNC. To właśnie ten fakt, skłonił nas do przemyśleń na temat tego, czy przedsiębiorcom dostarczane są urządzenia spełniające wszelkiego typu kryteria oraz ich własne wymagania. Wyciągając właściwe wnioski, marka Mill zdecydowała się na rozpoczęcie zarówno produkcji jak i dystrybucji sprzętów. W skład asortymentu wchodzą między innymi grawerki, których profil techniczny odpowiada światowym standardom oraz normom.

maszyny cnc

Nowoczesne systemy wentylacyjne

Firma Tora jest specjalistą w dziedzinie wentylacji mechanicznej, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zakładamy systemy w każdego typu budynkach, począwszy od mieszkalnych, po firmowe i użyteczności publicznej. Wykorzystujemy nowoczesne centrale, które pozwalają na wydajne działanie, zajmujemy się także systemami z odzyskiem ciepła, które są niezwykle oszczędne. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie przy wyjątkowo konkurencyjnych cenach, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego klienta.

Wentylacja mechaniczna

ASC Technologie - manometr

Jesteśmy doświadczoną firmą, która istnieje na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Naszą specjalnością są działania techniczno-handlowe, które wspierają w automatyzacji produkcji fabryki oraz zakłady przemysłowe z najróżniejszych branż. W bogatej ofercie firmy ASC Technologie znajduje się manometr elektryczny, który umożliwia wykonanie pomiaru ciśnienia gazu w sposób szybki. Model Testo 510i posiada ponadto opcje by wykonać próbę na instalacji gazowej z funkcją alarmu. Ponadto, w ofercie znajdują się odwadniacze.

odwadniacz

http://www.ag.pl/

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy tanie laptopy poleasingowe, które znajdują się w naszym sklepie. W ofercie posiadamy sprzęt komputerowy znanych i cenionych marek takich, jak: DELL, Toshiba, czy Lenovo. Mimo, iż są to laptopy poleasingowe, to cechują się sprawnością i doskonałym stanem. Polecamy!

Tanie laptopy

Elektronika dla przemysłu

Od dawna zajmujemy się działalnością w branży elektronicznej i posiadamy duże doświadczenie w kwestii nowoczesnych urządzeń. Specjalizujemy się w dostarczaniu kontrahentom urządzeń do rejestracji czasu pracy, kontrolowania dostępu, a także w montażu SMD. Wszystkie rozwiązania są przez nas projektowane, testowane i wdrażane.

Montaż SMD

http://www.apack.pl/

Szanowni państwo, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż transport towarów dotyczy różnych branż. Niejednokrotnie niezbędnym działaniem okazuje się kompletowanie poszczególnych partii. Dopiero skompletowana przesyłka może zostać dostarczona odbiorcy. Takiemu przedsięwzięciu towarzyszy również konieczność wynajęcia miejsca tymczasowego składowania oraz zapewnienie błyskawicznego załadunku. Dlatego też nasi pracownicy podejmują się konfekcjonowania z uwzględnieniem wszystkich etapów tego działania.

Konfekcjonowanie

Bogate doświadczenie oraz obszerna wiedza z zakresu instalacji grzewczych i właściwości akumulacyjnych obiektów mieszkalnych i użytkowych pozwalają nam zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usług. Charakterystyka energetyczna budynku gwarantuje precyzję oraz miarodajność wyliczeń. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które posiadają nieruchomości na terenie Warszawy ale nie tylko.

Charakterystyka energetyczna budynku

Obróbka drewna - maszyny

To właśnie w naszym internetowym sklepie z maszynami, możesz znaleźć różnorodne, funkcjonalne sprzęty - do codziennego użytku. Hitem dzisiejszej oferty jest niezawodna w każdej sytuacji wyrównywarka oraz frezarka, która odznacza się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz wydajnością, nawet podczas długotrwałej pracy. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy tak atrakcyjne warunki współpracy, a także profesjonalne doradztwo. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!

wyrówniarki

Sprawdzony dystrybutor klimatyzacji

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktowej, gdzie znajdziecie Państwo liczne klimakonwektory, jakie wyróżniają się nie tylko lekką i cienką formą, ale także estetycznym wykonaniem. Znajdziecie Państwo w naszym asortymencie liczne rozwiązania, jakie stosowane są do uzupełniania systemów chłodniczych czy też grzewczych. Oferujemy także dry-coolery i roof-topy.

klimakonwektory

Zadbaj o bezpieczeństwo maszyn z Aprotech

Obecne przepisy nakładają na wykorzystywane w branży przemysłowej urządzenia odpowiednie wymogi, które muszą spełniać. Dlatego Aprotech zadba o bezpieczeństwo maszyn na Twojej hali i dostosuje je do odpowiadających rygorów. Sprawdź na naszej stronie internetowej jaki zakres usług obejmuje nasze działanie.

bezpieczeństwo maszyn

Pepperl+Fuchs - czytniki do identyfikacji

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od ponad siedemdziesięciu lat zajmuje się dostarczaniem wyjątkowych rozwiązań umożliwiających automatyzację produkcji w zakładach przemysłowych oraz w fabrykach. Pepperl+Fuchs w swojej ofercie posiada system RFID, który umożliwia identyfikację przy użyciu częstotliwości radiowej. Wytwarzają one pole energetyczne, dzięki którym możliwa jest aktywacja znaczników. W ofercie znajdują się interfejsy sterowania, głowice i znaczniki, a także ręczne czytniki oraz innego rodzaju akcesoria.

System rfid

Profesjonalna rekuperacja powietrza

Jako lider wśród dystrybutorów z branży chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji, dostarczamy na polski rynek najlepsze urządzenia wykorzystujące nowoczesne technologie, takie jak rekuperator powietrza. Stosując to urządzenie, możliwy jest odzysk ciepła w systemach wentylacyjnych, co wiąże się ze znacznymi oszczędnościami. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne urządzenia, takie jak klimatyzatory, sprężarki czy centrale wentylacyjne. Wszystkie są wytrzymałe i niezawodne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rekuperator powietrza

W naszej ofercie znalazły się same nowinki technologiczne. Wszystkie doskonale sprawdzają się w rzeczywistości szkolnej, która potrzebuje nowego, świeżego oddechu. Dzięki monitorom interaktywnym prowadzenie zajęć stanie się nie tylko łatwiejsze, ale również ciekawsze. Przygotowywanie materiałów dydaktycznych zajmowało sporo cennych minut lekcyjnych. Teraz nauczyciele będą mieli do nich natychmiastowy dostęp.

Monitory interaktywne

Znakowanie laserem lub CNC w Egraw

Przedstawiamy ofertę firmy Egraw na cechowanie z zastosowaniem technologii CNC lub laserowej. Zajmujemy się obróbką wszelkich materiałów, które nadają się do grawerowania. Znakujemy tworzywa sztuczne, metale, drewno i wiele innych. Wykonujemy na zamówienie m.in. tabliczki opisowe do maszyn oraz stemple mosiężne i stalowe. W celu złożenia zamówienia prosimy o przedstawienie nam rysunku technicznego, projektu w formacie wektorowym, rodzaju użytego materiału oraz ilości wykonanych egzemplarzy. Zapraszamy.

Cechowanie

Szczeble, drabinki kablowe, korytka kablowe, klamra, profile podłużne, łączniki to przykłady profili, z których składają się systemy nośne. Mają one na celu podtrzymanie kabli ukrytych w ścianach, stanowiących większą część instalacji elektrycznej. Szczeble, boki, klamra, drabinki i inne profile, składające się na systemy nośne i systemy samonośne, są skręcane przy pomocy śrub z wielu elementów.

Drabinki

4labels - tworzenie kodów kreskowych

Doświadczona firma z Bielsko-Białej od lat dostarcza nowoczesne rozwiązanie dla branży handlu detalicznego i hurtowego. Oferowana przez nas drukarka zebra ZT410 to ulepszenie cenionego na rynku modelu ZM400, które umożliwia sprawne i precyzyjne tworzenie kodów kreskowych. Rozwiązanie proponowane przez 4labels zapewnia wysoką jakość pracy, a także jest wyposażone w nowe interfejsy łączności, takie jak USB, RS232, Ethernet, Bluetooth oraz możliwość zainstalowania wejść LPT i WiFi. Polecamy to urządzenie wszystkim punktom handlowym!

Drukarka zebra

Nekers - zakład przemysłowy w Bielsku-Białej

Kilkadziesiąt lat doświadczenia to doskonały czas, aby nazwać siebie specjalistą w branży. W końcu rzedsiębiorstwo Nekers przez cały okres swojej działalności było skoncentrowane na zapewnieniu swoim klientom wysokiej jakości usług oraz terminowej realizacji zleceń. W zakresie oferowanych przez nas działań znajduje się obróbka skrawaniem CNC, spawanie materiałów oraz inne czynności produkcyjne i kształtujące. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności zostały opublikowane na stronie internetowej.

Obróbka skrawaniem cnc

Nasza firma oferuje wspaniałe daszki nad drzwi, które są nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo elegancko wykonane. Jesteśmy przekonani, że będą one doskonale spełniały swoje funkcje użytkowe, będąc przy okazji wspaniałym elementem dekoracyjnym. Dodatkowo można u nas nabyć łamacze światła, ogrody zimowe i zabudowy do tarasów.

ogrody zimowe wielkopolska

Lemar Sp. J.

Dostarczamy na polski rynek szereg produktów z zakresu wentylacji oraz klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo wentylatory domowe czy skraplacze, które znajdują zastosowanie w różnych zakładach pracy. Duże doświadczenie na rynku sprawia, że możemy dostosować naszą ofertę do zmieniających się oczekiwań Klientów, a nasze wentylatory czy nagrzewnice to najlepsze produkty w swej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną dokumentacją techniczną naszych produktów w naszym sklepie internetowym.

Wentylatory domowe

Zakład Elektromechaniki Ogólnej - profesjonalna naprawa pomp

Dbamy o to aby nasi klienci mogli utrzymać optymalną wydajność i efektywność energetyczną pomp, które stosują w swoich zakładach przemysłowych. Marką urządzeń, które można bardzo często spotkać jest KSB. Serwisowanie tych podzespołów maszynowych w Zakładzie Elektromechaniki Ogólnej składa się z szeregu czynności diagnostycznych i naprawczych. Wymienić można tu między innymi laserowe pozycjonowanie układów, monitorowanie warunków pracy maszyn (wibroakustyka), wyważanie dynamiczne a także wykonanie rozruchu urządzenia.

serwis pomp

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: