Monitoring : alarmy i systemy alarmowe : Poznań

Po raz kolejny było włamanie do naszego sklepu. Wszystkie systemy alarmowe zawodzą jak dotąd nie ma silnych na złodziei. Monitoring i alarmy nie stanowią dla nich najmniejszego problemu. Nie zostało już nam chyba nic innego jak tylko telewizja przemysłowa. Nie wszystkich handlowców było stać nawet na skromne monitoring Poznań i niestety byli zmuszeni, by pozamykać swoje interesy. My postanowiliśmy walczyć dalej o monitoring Poznań to nasz ostatni pomysł na to, by uratować interes naszego życia.

monitoring poznań

Sata - malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe jest specjalnością firmy Sata. Dzięki nam o wiele łatwiej jest uzyskać niezwykłe efekty na różnego rodzaju obiektach, Dodatkowo nasza technologia zapewnia niezwykłą trwałość, sprawność i dokładność wykonanych zdobień. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Malowanie Natryskowe

Dystrybucja maszyn obróbczych

Od kilku lat dostrzegaliśmy na rynku trend rosnącego zainteresowania różnego typu maszynami CNC. To właśnie ten fakt, skłonił nas do przemyśleń na temat tego, czy przedsiębiorcom dostarczane są urządzenia spełniające wszelkiego typu kryteria oraz ich własne wymagania. Wyciągając właściwe wnioski, marka Mill zdecydowała się na rozpoczęcie zarówno produkcji jak i dystrybucji sprzętów. W skład asortymentu wchodzą między innymi grawerki, których profil techniczny odpowiada światowym standardom oraz normom.

maszyny cnc

Nowoczesne systemy wentylacyjne

Firma Tora jest specjalistą w dziedzinie wentylacji mechanicznej, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zakładamy systemy w każdego typu budynkach, począwszy od mieszkalnych, po firmowe i użyteczności publicznej. Wykorzystujemy nowoczesne centrale, które pozwalają na wydajne działanie, zajmujemy się także systemami z odzyskiem ciepła, które są niezwykle oszczędne. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie przy wyjątkowo konkurencyjnych cenach, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego klienta.

Wentylacja mechaniczna

ASC Technologie - manometr

Jesteśmy doświadczoną firmą, która istnieje na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Naszą specjalnością są działania techniczno-handlowe, które wspierają w automatyzacji produkcji fabryki oraz zakłady przemysłowe z najróżniejszych branż. W bogatej ofercie firmy ASC Technologie znajduje się manometr elektryczny, który umożliwia wykonanie pomiaru ciśnienia gazu w sposób szybki. Model Testo 510i posiada ponadto opcje by wykonać próbę na instalacji gazowej z funkcją alarmu. Ponadto, w ofercie znajdują się odwadniacze.

odwadniacz

http://www.ag.pl/

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy tanie laptopy poleasingowe, które znajdują się w naszym sklepie. W ofercie posiadamy sprzęt komputerowy znanych i cenionych marek takich, jak: DELL, Toshiba, czy Lenovo. Mimo, iż są to laptopy poleasingowe, to cechują się sprawnością i doskonałym stanem. Polecamy!

Tanie laptopy

Elektronika dla przemysłu

Od dawna zajmujemy się działalnością w branży elektronicznej i posiadamy duże doświadczenie w kwestii nowoczesnych urządzeń. Specjalizujemy się w dostarczaniu kontrahentom urządzeń do rejestracji czasu pracy, kontrolowania dostępu, a także w montażu SMD. Wszystkie rozwiązania są przez nas projektowane, testowane i wdrażane.

Montaż SMD

http://www.apack.pl/

Szanowni państwo, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż transport towarów dotyczy różnych branż. Niejednokrotnie niezbędnym działaniem okazuje się kompletowanie poszczególnych partii. Dopiero skompletowana przesyłka może zostać dostarczona odbiorcy. Takiemu przedsięwzięciu towarzyszy również konieczność wynajęcia miejsca tymczasowego składowania oraz zapewnienie błyskawicznego załadunku. Dlatego też nasi pracownicy podejmują się konfekcjonowania z uwzględnieniem wszystkich etapów tego działania.

Konfekcjonowanie

Bogate doświadczenie oraz obszerna wiedza z zakresu instalacji grzewczych i właściwości akumulacyjnych obiektów mieszkalnych i użytkowych pozwalają nam zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usług. Charakterystyka energetyczna budynku gwarantuje precyzję oraz miarodajność wyliczeń. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które posiadają nieruchomości na terenie Warszawy ale nie tylko.

Charakterystyka energetyczna budynku

Zadbaj o bezpieczeństwo maszyn z Aprotech

Obecne przepisy nakładają na wykorzystywane w branży przemysłowej urządzenia odpowiednie wymogi, które muszą spełniać. Dlatego Aprotech zadba o bezpieczeństwo maszyn na Twojej hali i dostosuje je do odpowiadających rygorów. Sprawdź na naszej stronie internetowej jaki zakres usług obejmuje nasze działanie.

bezpieczeństwo maszyn

Profesjonalna rekuperacja powietrza

Jako lider wśród dystrybutorów z branży chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji, dostarczamy na polski rynek najlepsze urządzenia wykorzystujące nowoczesne technologie, takie jak rekuperator powietrza. Stosując to urządzenie, możliwy jest odzysk ciepła w systemach wentylacyjnych, co wiąże się ze znacznymi oszczędnościami. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne urządzenia, takie jak klimatyzatory, sprężarki czy centrale wentylacyjne. Wszystkie są wytrzymałe i niezawodne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rekuperator powietrza

W naszej ofercie znalazły się same nowinki technologiczne. Wszystkie doskonale sprawdzają się w rzeczywistości szkolnej, która potrzebuje nowego, świeżego oddechu. Dzięki monitorom interaktywnym prowadzenie zajęć stanie się nie tylko łatwiejsze, ale również ciekawsze. Przygotowywanie materiałów dydaktycznych zajmowało sporo cennych minut lekcyjnych. Teraz nauczyciele będą mieli do nich natychmiastowy dostęp.

Monitory interaktywne

Szczeble, drabinki kablowe, korytka kablowe, klamra, profile podłużne, łączniki to przykłady profili, z których składają się systemy nośne. Mają one na celu podtrzymanie kabli ukrytych w ścianach, stanowiących większą część instalacji elektrycznej. Szczeble, boki, klamra, drabinki i inne profile, składające się na systemy nośne i systemy samonośne, są skręcane przy pomocy śrub z wielu elementów.

Drabinki

Lemar Sp. J.

Dostarczamy na polski rynek szereg produktów z zakresu wentylacji oraz klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo wentylatory domowe czy skraplacze, które znajdują zastosowanie w różnych zakładach pracy. Duże doświadczenie na rynku sprawia, że możemy dostosować naszą ofertę do zmieniających się oczekiwań Klientów, a nasze wentylatory czy nagrzewnice to najlepsze produkty w swej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną dokumentacją techniczną naszych produktów w naszym sklepie internetowym.

Wentylatory domowe

Zakład Elektromechaniki Ogólnej - profesjonalna naprawa pomp

Dbamy o to aby nasi klienci mogli utrzymać optymalną wydajność i efektywność energetyczną pomp, które stosują w swoich zakładach przemysłowych. Marką urządzeń, które można bardzo często spotkać jest KSB. Serwisowanie tych podzespołów maszynowych w Zakładzie Elektromechaniki Ogólnej składa się z szeregu czynności diagnostycznych i naprawczych. Wymienić można tu między innymi laserowe pozycjonowanie układów, monitorowanie warunków pracy maszyn (wibroakustyka), wyważanie dynamiczne a także wykonanie rozruchu urządzenia.

serwis pomp

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: