Catering dla firm Warszawa oferta

Warszawa Ursynów stara się jak może zadowolić osoby, które odwiedzają ja w sprawach politycznych, zawodowych i rozrywkowych, osoby znane i cenione na świecie. Dzięki odpowiedniej reklamie i zaangażowaniu w przygotowania każdej takiej okazji nasze szanse na sukces rosną trzeba taką szansę wykorzystać a nie stać bezczynnie. Dlatego gdy organizujemy bankiet czy obiad na wysokim szczeblu sięgajmy wyłącznie po sprawdzony i pyszny catering dla firm. Warszawa Ursynów to w końcu najlepsze usługi gastronomiczne.

Catering dla firm Warszawa

Maszyny dla gastronomii

Specjalizujemy się w działalności produkcyjnej, w ramach której jesteśmy zapewnić dostęp do urządzeń, które znajdą zastosowanie u wszystkich zajmujących się działalnością handlową w branży gastronomicznej. Kiecoń Sp. z o.o. ma do zaoferowania nowoczesne maszyny do lodów różnego typu - włoskich, amerykańskich, jogurtowych, a nawet shakeów. Nasze automaty zostały wyposażone w pozwalający na utrzymanie wysokiej higieny system czyszcząco-dezynfekujący, a także są energooszczędne, zapewniając tanią eksploatację.

maszyny

Wesele w Wald Economy

W hotelu Wald Economy w Warszawie znajduje się przestronna i pięknie udekorowana sala weselna. W tym miejscu zorganizują Państwo niezapomniane przyjęcie weselne, które pozwoli gościom uświetnić ten niezwykły dzień w Waszym życiu. Odpowiednio można dopasować rozstawienie stołów aby stworzyć przestrzeń do zabaw tanecznych.

Sala weselna Warszawa

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: