Wesele w Wald Economy

W hotelu Wald Economy w Warszawie znajduje się przestronna i pięknie udekorowana sala weselna. W tym miejscu zorganizują Państwo niezapomniane przyjęcie weselne, które pozwoli gościom uświetnić ten niezwykły dzień w Waszym życiu. Odpowiednio można dopasować rozstawienie stołów aby stworzyć przestrzeń do zabaw tanecznych.

Sala weselna Warszawa

\"Mako\" Sp. z o. o.

Postawiliśmy sobie za cel dostarczanie na rynek fantastycznych słodyczy, którymi z całą pewnością nie jedna osoba się wprost zachwyci! U nas znajdziecie pudła wypełnione pysznościami, które z całą pewnością warto dodać do oferowanego przez swój sklep asortymentu. "Mako" Sp. z o. o. produkuje słodkości, takie jak m. in. uwielbiana przez wszystkich słomka ptysiowa w polewie toffi. Idealnie sprawdzi się ona zarówno jako przekąska, jak również jako wyjątkowy dodatek do ciast czy deserów, a to za sprawą wyjątkowych walorów dekoracyjnych.

Słomka ptysiowa

Awangardowa kuchnia na Kazimierzu

W Krakowie, w którym niegdyś nie brakowało mieszkańców wyznania mojżeszowego, w dzielnicy żydowskiej spotkać dziś można liczne restauracje, oferujące klientom tradycyjne dania pochodzące znad Morza Śródziemnego. Jednym z nich jest falafel, kotlecik z ciecierzycy z dodatkiem baby ghanoush, pasty zrobionej z bakłażana i sezamu.

Kraków dzielnica żydowska restauracje

Zachęcamy gorąco do skorzystania z możliwości, jakich dostarcza Państwu nowoczesne budownictwo. Wspiera je od wielu lat kuchniawszkle.pl z Warszawy. Szkło w budownictwie to trend, jaki zyskuje coraz większe rzesze zwolenników. Oprócz wysokiej jakości elementów, ich pięknego wyglądu są one również bardzo wytrzymałe. Polecamy nasze usługi szklarskie!

szklarz Warszawa

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: