Catering dla firm Warszawa oferta

Warszawa Ursynów stara się jak może zadowolić osoby, które odwiedzają ja w sprawach politycznych, zawodowych i rozrywkowych, osoby znane i cenione na świecie. Dzięki odpowiedniej reklamie i zaangażowaniu w przygotowania każdej takiej okazji nasze szanse na sukces rosną trzeba taką szansę wykorzystać a nie stać bezczynnie. Dlatego gdy organizujemy bankiet czy obiad na wysokim szczeblu sięgajmy wyłącznie po sprawdzony i pyszny catering dla firm. Warszawa Ursynów to w końcu najlepsze usługi gastronomiczne.

Catering dla firm Warszawa

Maszyny dla gastronomii

Specjalizujemy się w działalności produkcyjnej, w ramach której jesteśmy zapewnić dostęp do urządzeń, które znajdą zastosowanie u wszystkich zajmujących się działalnością handlową w branży gastronomicznej. Kiecoń Sp. z o.o. ma do zaoferowania nowoczesne maszyny do lodów różnego typu - włoskich, amerykańskich, jogurtowych, a nawet shakeów. Nasze automaty zostały wyposażone w pozwalający na utrzymanie wysokiej higieny system czyszcząco-dezynfekujący, a także są energooszczędne, zapewniając tanią eksploatację.

maszyny

Najlepsze aromaty

Jeśli potrzebna jest Wam najlepsza palarnia kawy, gdzie znajdziecie najsmaczniejsze rodzaje ulubionego gorącego napoju zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie na niej możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio do domu za pośrednictwem naszego sklepu on-line. Przygotowane w nim produkty to najlepsze aromaty, jakie pobudzają Was do działania podczas wykonywania codziennych obowiązków w pracy. Będziecie mogli teraz zaparzyć ulubiony napój także w zaciszu swojego domu. Życzymy udanych zakupów.

Palarnia kawy

Wesele w Wald Economy

W hotelu Wald Economy w Warszawie znajduje się przestronna i pięknie udekorowana sala weselna. W tym miejscu zorganizują Państwo niezapomniane przyjęcie weselne, które pozwoli gościom uświetnić ten niezwykły dzień w Waszym życiu. Odpowiednio można dopasować rozstawienie stołów aby stworzyć przestrzeń do zabaw tanecznych.

Sala weselna Warszawa

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: