Trampolina do ćwiczeń

Jesteśmy doświadczoną firmą, która od wielu lat zajmuje się wyposażaniem sal treningowych, ośrodków akrobatyczno-gimnastycznych, a także domów i mieszkań naszych Klientów w wysokiej jakości sprzęt do fitnessu. Każda trampolina do ćwiczeń z Perfekt Jump wspomoże zarówno początkującego, jak i profesjonalnego zawodnika dzięki regulacji naprężenia sprężyn, odpowiedniego dostosowania liczby modułów do zapotrzebowań, a także dzięki dużej mobilności zagwarantowanej przez kółka. Jest to idealny trenażer dla każdego naszego Klienta.

trampolina do ćwiczeń

Odzież i rękawice dla bramkarzy

Rękawice bramkarskie - wygodne i przede wszystkim tanie. Dzięki nim Twój silny uścisk nie wpuści w bramkę żadnej piłki. W naszej ofercie znajdziesz rękawice bramkarskie w szerokiej gamie wzorów i modeli, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Zaletą naszej oferty są także bardzo konkurencyjne ceny oraz liczne zniżki i promocje. Odwiedzaj regularnie naszą stronę, a z całą pewnością zakupić najlepszy sprzęt sportowy lub odzież w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

sprzęt bramkarski

http://www.air-res.pl/szkolenia.html

Warto czasem spróbować czegoś nowego, egzotycznego i fascynującego. Kurs pilota jest pierwszym z kroków na drodze do poznania niepowtarzalnego świata latania. Air Res Aviation Sp z o.o. zaprasza Państwa do sprawdzenia jak wiele atrakcji czeka na wszystkich uczestników kursu. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do zdobycia licencji PPL A. Zapraszamy.

licencja pilota

Dive Factory 24 - skafander do nurkowania

Jesteśmy doświadczonym sklepem internetowym, który pasjonuje się zwiedzaniem świata podwodnego zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Dive Factory 24 w swojej ofercie posiada skafander do nurkowania zarówno mokry, jak i suchy, a także inne akcesoria do wykonywania tego sportu. W bogatym asortymencie znajdują się między innymi rękawice, głębokościomierze, latarki, kompasy, manometry, ocieplacze, systemy grzewcze Santi, automaty oddechowe, a także bielizna termoaktywna oraz kamizelki, skrzydła i komputery.

Skafander do nurkowania

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: