Trumny z Kielc

Śmierć bliskiej osoby to zawsze wielki wstrząs dla całej rodziny oraz przyjaciół. Czas ten jest wyjątkowo trudny, dlatego firma Eden mieszcząca się w Kielcach oferuje zajęcie się sprawami organizacyjnymi związanymi z pochówkiem. Proponujemy przygotowanie osoby zmarłej do pochówku, wynajem karawanu, oprawę pogrzebu i inne. Znajdują się u nas trumny, urny oraz nagrobki, pozwalające na uczczenie pamięci zmarłego.

Nagrobki Kielce

Rozwój zawodowy

Oferta pracowni skierowana jest do wszystkich kobiet, które chciałaby zmienić coś w swoim życiu, ale nie potrafią zdecydować się na ten pierwszy krok. Coaching zakłada zarówno rozwój zawodowym, jak i osobisty, wyzwalający panie z ich dotychczasowej roli i pozwalający wzmocnić asertywność oraz pewność siebie.

Coaching

Sklep z dewocjonaliami

Oferujemy nie tylko akcesoria niezbędne do wyposażenia kościoła, ale i wszelkiego rodzaju dewocjonalia. Jako hurtownia zapewniamy szeroki wybór produktów w trakcyjnych cenach. Są to m.in. szaty liturgiczne, różańce, świece, koszule kapłańskie, obrazy i ikony, książki, figury, relikwiarze, kielichy, monstrancje i więcej.

Dewocjonalia hurtownia

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: