Nowoczesna willa w Karkonoszach

Na stronie www.willaodkrywcow.pl znajdą Państwo niezwykły hotel w górach zlokalizowany w miejscowości Szklarska Poręba. Noclegi, jakie tutaj przygotowaliśmy, pozwolą na chwilę relaksu i odprężenia po całym dniu podziwiania widoków oraz korzystania z atrakcji tego malowniczego miasteczka. Zapewniamy komfortowe, w pełni wyposażone i niezwykle wygodne apartamenty, które spowodują, że pobyt w Szklarskiej Porębie stanie się niezapomniany. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na noclegi. Jesteśmy pewni, że nie będą Państwo zawiedzeni.

Hotel w górach

Hotel Alf zaprasza

Nocleg w Krakowie? Tylko w Hotelu Alf. Gwarantujemy Państwu doskonałą lokalizację, dzięki której będą Państwo mogli w krótkim czasie dostać się do najważniejszych zabytków Krakowa. Jesteśmy również przekonani, że do gustu przypadną Państwo przyjemnie wystrojone pokoje, wygodne łóżka i eleganckie łazienki, które znajdują się w tym obiekcie. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam będą Państwo mogli spędzić nie tylko nocleg w Krakowie, ale także cały urlop. Serdeczne zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego hotelu.

Nocleg w Krakowie

Sala weselna

Pięknie położony hotel zaprasza chętnych do urządzania imprez w profesjonalnie przygotowanej sali. Odbywają się tutaj niezapomniane bankiety. Organizacja przyjęcia pod Warszawą pozwala gościom odpocząć od miejskiego zgiełku na łonie natury i bawić do białego rana. Wyprawiane są tutaj wesela, komunie i liczne imprezy okolicznościowe, z dobrym jedzeniem i oprawą muzyczną.

Bankiety organizacja pod Warszawą

Urlop w górach

Podczas urlopu w górach warto wybrać się do domu w stylu prowansalskim, aby móc cieszyć się pięknem otaczającej przyrody i jednocześnie zanurzyć się w wyjątkowym klimacie tego miejsca. Prowansalski dom o tradycyjnej architekturze i charakterystycznej kolorystyce jest doskonałym miejscem do wypoczynku po aktywnym dniu spędzonym na odkrywaniu okolicznych szlaków turystycznych. Wnętrza urządzone w rustykalnym stylu, z naturalnymi materiałami i delikatnymi pastelowymi kolorami, tworzą atmosferę spokoju i relaksu. Bezpośredni kontakt z przyrodą i górami sprawia, że urlop w takim miejscu staje się niezapomnianym doświadczeniem. 

Dom w stylu prowansalskim

Agroturystyka na Mazurach nad jeziorem

Najlepsza na spędzanie wolnego czasu jest agroturystyka nad jeziorem. Mazury są przepięknym miejscem. I jeżeli wydaje ci się, że znasz je jak własną kieszeń, ponieważ byłeś na tych terenach setki razy pod namiotem, to jesteś w grubym błędzie. Jeżeli chcesz zrozumieć, o co mi chodzi, to właśnie dla ciebie jest agroturystyka. Zbieranie grzybów, jazda na rowerze i wiele innych.

Agroturystyka Mazury nad jeziorem

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: