Nowoczesna willa w Karkonoszach

Na stronie www.willaodkrywcow.pl znajdą Państwo niezwykły hotel w górach zlokalizowany w miejscowości Szklarska Poręba. Noclegi, jakie tutaj przygotowaliśmy, pozwolą na chwilę relaksu i odprężenia po całym dniu podziwiania widoków oraz korzystania z atrakcji tego malowniczego miasteczka. Zapewniamy komfortowe, w pełni wyposażone i niezwykle wygodne apartamenty, które spowodują, że pobyt w Szklarskiej Porębie stanie się niezapomniany. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na noclegi. Jesteśmy pewni, że nie będą Państwo zawiedzeni.

Hotel w górach

Hotel Alf zaprasza

Nocleg w Krakowie? Tylko w Hotelu Alf. Gwarantujemy Państwu doskonałą lokalizację, dzięki której będą Państwo mogli w krótkim czasie dostać się do najważniejszych zabytków Krakowa. Jesteśmy również przekonani, że do gustu przypadną Państwo przyjemnie wystrojone pokoje, wygodne łóżka i eleganckie łazienki, które znajdują się w tym obiekcie. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam będą Państwo mogli spędzić nie tylko nocleg w Krakowie, ale także cały urlop. Serdeczne zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego hotelu.

Nocleg w Krakowie

Stacja narciarska

Zapraszamy na ferie pełne zimowego szaleństwa! Ośrodek narciarski na Mazurach zachwyci Państwa nowoczesnymi trasami dla narciarzy i snowboardzistów. Jest on wyposażony w system sztucznego naśnieżania, który zadba o komfort jazdy w trakcie zimowego wypoczynku. Po całym dniu spędzonym na stoku, zapraszamy do wypoczynku w hotelowych pokojach.

Ośrodek narciarski mazury

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: