Szkolenia na najwyższym poziomie

Jako eksperci, którzy nieustannie poszerzają zakres swoich doświadczeń i wiedzy, pragniemy dzielić się umiejętnościami oraz doskonale przygotowaną ofertą współpracy. Firma Globes to przede wszystkim ogromne wsparcie strategiczne pozwalające na przeprowadzenie obowiązkowych szkoleń BHP. Okresowe kursy nie powinny być jednak jedynie wykonaniem proceduralnych konieczności, ale przede wszystkim sposobem na dostarczenie pracownikom niezbędnej wiedzy, która ułatwi ich codzienną pracę i znacznie poprawi komfort.

Szkolenia BHP Poznań

Excel kurs

Chcesz nauczyć się obsługi oprogramowania MicroSoft Office od podstaw, ponieważ nigdy nie miałeś z nim do czynienia a jest do wymóg firm, do których aplikujesz? A może tak rzadko korzystałeś z programu do statystyk, że nie jesteś pewny, czy opanowałeś najważniejsze jego funkcje i poznałeś formuły? Kurs Excel prowadzony przez doświadczonych wykładowców AKBALO w Warszawie, dostosowany jest poziomem do zgłaszających się uczestników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie online.

Kurs excel

Zajęcia z dziećmi

Nie możesz spędzić tegorocznych ferii ze swoją pociechą? Półkolonie dla dzieci to doskonałe rozwiązanie. Uczeń nie będzie musiał siedzieć sam w domu przed komputerem ani opuszczać miasta w celu wyprawy do babci. W programie przewidziane są zajęcia muzyczne, wokalne i instrumentalne, a także gry i zabawy aktorskie.

Półkolonie dla dzieci

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: