Ubranka dla dzieci

Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu, w którym znaleźć można wspaniałe ubranka dla najmłodszych. Nasze rzeczy są cenione przez rodziców i przez maluchy ponieważ są wytrzymałe, wygodne i bardzo piękne. Można u nas nabyć zarówno uniwersalne body dla dzieci, jak i sukienki dla dziewczynek, czy spodenki dla chłopców. Dysponujemy również bogatym wyborem rajstopek, skarpetek, pidżamek, kurtek, śpiochów, śliniaków, sweterków oraz legginsów. Warto odwiedzić naszą stronę internetową i sprawdzić co jeszcze oferujemy

Body niemowlęce

Chcesz przyswoić sobie język angielski - Kraków to miasto, w którym znajdziesz profesjonalną szkołę językową. Doświadczeni nauczyciele, doskonałe warunki nauczania, miła atmosfera - wszystko to sprawia, że u nas każdy będzie miał możliwość efektywnej nauki języka angielskiego. Przyjdź do naszej placówki - jesteśmy pewni, że odpowiemy na Twoje potrzeby.

Angielski Kraków

Sport jako element terapii w Edu Brain

W gabinecie Edu Brain wyznajemy nowoczesne podejście do działań terapeutycznych u dzieci i młodzieży z zaburzeniami koncentracji. Staramy się działać wielokierunkowo, aby możliwie jak najbardziej zintensyfikować rezultaty. Prowadzimy karate dla dzieci w Warszawie. Jest to dyscyplina kształtująca umiejętność skupienia, koncentracji, ale i samodyscypliny, co jest szczególnie istotne u najmłodszych z zespołem nadpobudliwości. W zajęciach mogą uczestniczyć całe rodziny, co dodatkowo bawi i integruje.

integracja sensoryczna mokotów

Krzesełka do karmienia Caretero

Dynamicznie rozwijająca się firma Caretero oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty, zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo małym pociechom. Jeśli potrzebne Ci krzesełka do karmienia, skorzystaj z oferty Caretero. Dodatkowo znaleźć tu można łóżeczka turystyczne oraz foteliki samochodowe. Serdecznie zapraszamy po komfortowe krzesełko do karmienia!

Krzesełka do karmienia

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: