Centum Toreb Papierowych

Torby papierowe z nadrukiem jako forma reklamy? Czemu nie! To świetna propozycja dla osób, które pragną podążać za współczesnymi trendami, bardzo silnie promującymi styl eko. Nasze torby powstają z łatwo degradowalnego papieru, zaś nadruki wykonane zostają dzięki zastosowaniu wysokiej jakości farb. Oferujemy także możliwość dowolnego wykończenia. Jesteśmy pewni, że nasz pomysł spotka się z Waszym uznaniem. torby z nadrukiem to tani sposób na dotarcie z przesłaniem reklamowym do szerokiego grona odbiorców.

Torby papierowe

Firma Monter-Vis

Projekty stoisk targowych powinny też uwzględniać różnorakie wizualizacje, światła, a nawet zapachy. Na ludziach duże wrażenie może zrobić na przykład pokaz tańca albo happening. Stoiska targowe powinny tętnić życiem. Oczywiście, kiedy już zwabimy do nas klienta, musimy mieć dla niego konkretną i atrakcyjną ofertę. Samo opakowanie nie wystarczy, chociaż jest niezwykle istotne. Jak widać, budowa stoisk targowych nie jest wcale takim prostym zadaniem. Liczy się zarówno pomysł, jak i wykonanie. Zapraszamy.

Stoiska wystawiennicze

Szukasz sposobu na tanią reklamę? Zdecyduj się na druk ulotek - są doskonałym sposobem na dotarcie do dużej grupy klientów, który nie generuje wysokich kosztów. Nasz zakład poligraficzny z Łodzi zajmuje się wykonywaniem tego typu materiałów reklamowych, wykorzystując najlepsze materiały i techniki. Zapraszamy!

druk cyfrowy łódź

Karty z plastiku

Interesują Cię najwyższej jakości karty plastikowe? Szukasz efektywnego sposobu na promocję swojej działalności? A może cenisz swoich Klientów i pragniesz ich w jakiś sposób nagrodzić? Bez względu na Twoje motywacje, możesz mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziesz najlepsze produkty magnetyczne na rynku. Dostępne w wielu ciekawych i różnorodnych opcjach z całą pewnością będą rozwiązaniem na miarę Twoich oczekiwań. Serdecznie zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Karty plastikowe

Drescher Euro-Label

Organizacja Etykiety Drescher, która narodziła się w 1989 roku oferuje wysokiej jakości etykiety termiczne oraz robi wszystko aby zadowolić systematycznie rosnące potrzeby branży. Dlatego też ciągle poszerzamy zestaw produktów i również oferujemy atrakcyjne rozwiązania, które bezspornie dorównają Twoim różnorodnym oczekiwaniom. Jeżeli jesteś otwarty do rozpoczęcia współdziałania z sumienną firmą nakłaniamy do skontaktowania się z nami. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się nasza pełna oferta.

etykiety plombowe samoprzylepne

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: