Wyróżnij się oryginalnie

Nasza firma nie boi się wyzwań. Dlatego też w żaden sposób nie ograniczamy naszych działań i staramy się unikać stereotypów i utartych schematów. W ten sposób jestesmy w stanie sięgnąć po najbardziej fantazyjne, zaskakujące i oryginalne kształty, które podkreślamy dzięki odpowiednio dobranym paletom kolorów. Z tego powodu nasze ekspozytory reklamowe różnią się od standardowych. Dbamy również o ich dostosowanie do charakteru i potencjału produktu - muszą z nim w pełni współgrać. Pomogą państwu zadbać o jego wyróżnienie.

Ekspozytory reklamowe

Grafmix - reklama

Wybierz firmę Grafmix i zareklamuj się w Krakowie, korzystając z naszych rozwiązań - proponujemy między innymi oklejanie samochodu, kasetony, jak również wiele innych produktów i usług, dzięki którym zwiększycie Państwo swoje szanse na przyciągnięcie wzroku potencjalnych Klientów. Zapewniamy szeroki wybór i indywidualną obsługę.

Reklama Kraków

Reklama świetlna

Szukasz sposobu na stworzenie łatwej do zauważenia reklamy? Wypróbuj banery ledowe i zainwestuj w promocję pełną światła, obok której ciężko przejść obojętnie. Realizujemy projekty pod zgłaszane potrzeby klienta w dowolnych formatach, na ekranach o różnych parametrach technicznych. Nasze reklamy wyświetla dla ciebie każdą informacje: szyld, hasło a nawet krótki spot. Zdobądź nowych klientów i pozostaw widoczny ślad w przestrzeni publicznej.

Banery ledowe

Tekstylia

Jak często zdarzało się Państwu trząść z zimna w chłodny dzień? Ciepłe koce w naszej ofercie pozwolą Wam zatroszczyć się o odpowiednią termikę ciała nawet w sytuacji, gdy temperatura za oknem będzie sięgała znacznie poniżej zera. Nasze produkty charakteryzują się delikatnym materiałem, który komfortowo wpłynie na Wasze ciało.

Ciepłe koce

Druk przez Internet

Druk przez Internet stał się niezwykle popularny, ponieważ oferuje wiele korzyści. Dzięki możliwości drukowania plakatu online, użytkownicy mogą łatwo i szybko zamówić i otrzymać swoje ulubione plakaty bez konieczności wychodzenia z domu. Proces zamawiania jest prosty i intuicyjny - wystarczy wybrać odpowiedni plakat, dostosować go do własnych preferencji, a następnie wysłać zamówienie. Kolejną zaletą druku przez Internet jest szeroki wybór formatów i różnorodność wzorów dostępnych online. To daje klientom większą swobodę w wyborze i możliwość dostosowania plakatu do swojego pomieszczenia lub stylu.

Drukowanie plakatu online

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: