Idealny wygląd posadzek

Piękne podłogi, zadbane podłoża mogą być udziałem także Twoim, wystarczy, że zarezerwujesz nasz profesjonalny zespół sprzątający. Jako firma zajmująca się dokładnym doczyszczaniem posadzek działamy na terenie Bydgoszczy i okolic. Ponadto wykonujemy specjalistyczne szlifowanie betonu, impregnację powierzchni.

Doczyszczanie posadzek

DMS TAX sp. z o.o.

Są różni klienci i różne zlecenia. Aby wziąć wszystkie trzeba mieć dobrą kadrę, która zna dziedzinę rachunkowości i prawo podatkowe. Inaczej rozlicza się podatek celny inaczej dochodowy, a jeszcze inaczej podatek VAT. Wszystko wchodzi w usługi rachunkowe Wrocław. Usługi kadrowe oferują różne szkolenia dla małych i dużych firm i dla nich to tworzy się specjalne programy szkoleń. Usługi kadrowe nadal będą szkolić ludzi do pracy w kadrach. Finanse odgrywają istotną rolę w tych firmach, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

usługi rachunkowe wrocław

Prawo i regulacje

Magda Włodkowska świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej na terenie Łomży. Zajmuje się udzielaniem kompleksowych porad prawnych, sporządzaniem, a także opiniowaniem dokumentów związanych z takimi obszarami prawa jak prawo karne, cywilne, gospodarcze oraz administracyjne. Ponadto prawnik reprezentuje swoich klientów przed sądami wszystkich instancji. Usługi skierowane do firm obejmują, m.in. łączenie, przejmowanie, czy też ogłaszanie upadłości spółek.

prawnik łomża

Taśma dla firm

Szukasz skutecznego elementu reklamowego, który przyciągnie uwagę Klientów w nienachalny sposób? Sprawdź ofertę naszej firmy El-Tel - zajmujemy się produkcją taśm z nadrukiem. Są to produkty, które łączą w sobie funkcjonalność z estetyką. Pozwalają na zabezpieczenie paczek na czas transportu i przechowywania, a przy tym są także nośnikiem dla treści reklamowych lub danych teleadresowych. Wykonujemy je z najlepszej folii i kleju, co pozwala nam uzyskać produkt trwały i estetyczny. Oferujemy korzystne ceny.

taśma z nadrukiem

W zakresie świadczonych przez nas usług realizowana jest księgowość. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom możliwe jest uzyskiwanie właściwego sposobu na prowadzenie potrzebnych Wam ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów czy też rozliczeń skarbowych. Naszą siedzibę znajdziecie na terenie Białegostoku.

Księgowość

Pretios - accountancy

Professional support when it comes to your business finances. Pretios offers HR and accounting in Poland to all companies, both large and small. The offer includes also completing tax returns, maintaining all the required records, ledgers and registers, preparing of various documentation of GUS and NBP and others.

accounting poland

KMM - biuro tłumaczeń

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z przekładów technicznych, obejmujących dziedziny takie jak między innymi ochrona środowiska, inwestycje infrastrukturalne czy zwalczanie przestępczości. Tłumaczenia specjalistyczne prowadzone przez specjalistów biura KMM są poprawne gramatycznie oraz w pełni zgodne semantycznie z oryginalnym zapisem. Wywiązujemy się z terminów uzgodnionych z naszymi Klientami oraz przestrzegamy etyki pracy. Dokonujemy przekładów pisemnych z języka angielskiego i francuskiego.

Tłumaczenia specjalistyczne

Ubezpieczenie autocasco - www.compensa.pl

Ubezpieczenie Autocasco powinno pokrywać wszelkie nieoczekiwane wydarzenia losowe takie jak kradzież, zniszczenie bądź uszkodzenie pojazdu. Niestety praktyka pokazuje, że kompleksowych ofert ubezpieczenia właściwie nie ma. Na tym tle wyróżnia się Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa, która jako jedyna na rynku oferuje ubezpieczenie Autocasco obejmujące wszystkie ryzyka. Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej gdzie odnaleźć można wszelkie informacje dotyczące pakietu AC w Compensa.

Ubezpieczenia OC AC

Rachunkowość firmy

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie wsparcie kierowane do osób, które przebywają, mieszkają, a przede wszystkim pracują na terenie Polski. Znajdziecie u nas specjalistów z zakresie rachunkowości, dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie wsparcia w rozliczeniach skarbowych. Korzystając z ich wiedzy możliwe jest postępowanie zgodnie z przepisami obowiązującymi w naszym kraju. Nasze biuro księgowe zlokalizowane zostało w Warszawie. Gwarantujemy Wam najbardziej atrakcyjne ceny na rynku.

Biuro rachunkowe Kraków

Profesjonalne przekłady językowe

Jeśli potrzebujesz fachowej translacji, która będzie wykonana z dbałością o stronę merytoryczną, stylistyczną, gramatyczną i ortograficzną, nie mogłeś trafić lepiej. Pracuje dla nas grupa specjalistów (łącznie z możliwością wykonania korekty u native speakera), w tym tłumacz przysięgły języka angielskiego i litewskiego. Wykonują tłumaczenia ustne - konsekutywne, in liaison - a także pisemne - standardowe i przysięgłe. Dokonane translacje pisemne trafiają w formie wydrukowanej do zleceniodawcy - na czas!

Tłumacz przysięgły języka litewskiego

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: