Idealny wygląd posadzek

Piękne podłogi, zadbane podłoża mogą być udziałem także Twoim, wystarczy, że zarezerwujesz nasz profesjonalny zespół sprzątający. Jako firma zajmująca się dokładnym doczyszczaniem posadzek działamy na terenie Bydgoszczy i okolic. Ponadto wykonujemy specjalistyczne szlifowanie betonu, impregnację powierzchni.

Doczyszczanie posadzek

DMS TAX sp. z o.o.

Są różni klienci i różne zlecenia. Aby wziąć wszystkie trzeba mieć dobrą kadrę, która zna dziedzinę rachunkowości i prawo podatkowe. Inaczej rozlicza się podatek celny inaczej dochodowy, a jeszcze inaczej podatek VAT. Wszystko wchodzi w usługi rachunkowe Wrocław. Usługi kadrowe oferują różne szkolenia dla małych i dużych firm i dla nich to tworzy się specjalne programy szkoleń. Usługi kadrowe nadal będą szkolić ludzi do pracy w kadrach. Finanse odgrywają istotną rolę w tych firmach, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

usługi rachunkowe wrocław

Prowadzimy rachunki

Przedmiotem naszej działalności są usługi księgowe. Warszawa jest miastem, w którym zlokalizowane jest biuro zatrudniające najbardziej kompetentnych księgowych i specjalistów od rachunków. Powierzając nam swoje sprawy zyskujesz możliwość współpracy z odpowiedzialną i uczciwą firmą, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeżeli więc chcesz mieć pewność, że otrzymasz najlepiej zrealizowane usługi księgowe w Warszawie - nasze biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Usługi księgowe Warszawa

Prawo i regulacje

Magda Włodkowska świadczy swoje usługi w kancelarii adwokackiej na terenie Łomży. Zajmuje się udzielaniem kompleksowych porad prawnych, sporządzaniem, a także opiniowaniem dokumentów związanych z takimi obszarami prawa jak prawo karne, cywilne, gospodarcze oraz administracyjne. Ponadto prawnik reprezentuje swoich klientów przed sądami wszystkich instancji. Usługi skierowane do firm obejmują, m.in. łączenie, przejmowanie, czy też ogłaszanie upadłości spółek.

prawnik łomża

Taśma dla firm

Szukasz skutecznego elementu reklamowego, który przyciągnie uwagę Klientów w nienachalny sposób? Sprawdź ofertę naszej firmy El-Tel - zajmujemy się produkcją taśm z nadrukiem. Są to produkty, które łączą w sobie funkcjonalność z estetyką. Pozwalają na zabezpieczenie paczek na czas transportu i przechowywania, a przy tym są także nośnikiem dla treści reklamowych lub danych teleadresowych. Wykonujemy je z najlepszej folii i kleju, co pozwala nam uzyskać produkt trwały i estetyczny. Oferujemy korzystne ceny.

taśma z nadrukiem

W zakresie świadczonych przez nas usług realizowana jest księgowość. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom możliwe jest uzyskiwanie właściwego sposobu na prowadzenie potrzebnych Wam ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów czy też rozliczeń skarbowych. Naszą siedzibę znajdziecie na terenie Białegostoku.

Księgowość

Pretios - accountancy

Professional support when it comes to your business finances. Pretios offers HR and accounting in Poland to all companies, both large and small. The offer includes also completing tax returns, maintaining all the required records, ledgers and registers, preparing of various documentation of GUS and NBP and others.

accounting poland

W Flexibris profesjonalnie tłumaczymy filmy dla korporacji

Chcesz aby promocyjne i instruktażowe materiały wideo nagrywane przez Twoją firmę były dostępne także dla pracowników za granicą? Przetłumaczymy dla Ciebie wszelkiego rodzaju i długości filmy korporacyjne. Dzięki naszej pracy w szybki i prosty sposób dotrzesz do wielu ludzi w różnych miejscach i udostępnisz potrzebne informacje w niezmienionej formie. W Flexibris przygotujemy dla Ciebie gotowy do udostępnienia produkt, tak byś nie musiał już dodatkowo go przerabiać, redagować czy ponownie montować.

Filmy korporacyjne

ABCGO! - pozostaw nam prowadzenie księgowości

Chcesz przygotować dla swojej firmy korzystne optymalizacje podatkowe? A może to pełna księgowość stanowi dla Twojego biznesu największe wyzwanie? Skorzystaj z naszej pomocy - eksperci ABCGO! z pewnością będą w stanie udzielić niezbędnego wsparcia. Zapewniamy, że nasze biuro rachunkowe działa w wyjątkowo elastyczny sposób - zawsze dostosowujemy zakres świadczonych usług do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pomagające nam zadbać o skuteczność i dokładność.

pełna księgowość

KMM - biuro tłumaczeń

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z przekładów technicznych, obejmujących dziedziny takie jak między innymi ochrona środowiska, inwestycje infrastrukturalne czy zwalczanie przestępczości. Tłumaczenia specjalistyczne prowadzone przez specjalistów biura KMM są poprawne gramatycznie oraz w pełni zgodne semantycznie z oryginalnym zapisem. Wywiązujemy się z terminów uzgodnionych z naszymi Klientami oraz przestrzegamy etyki pracy. Dokonujemy przekładów pisemnych z języka angielskiego i francuskiego.

Tłumaczenia specjalistyczne

Ubezpieczenie autocasco - www.compensa.pl

Ubezpieczenie Autocasco powinno pokrywać wszelkie nieoczekiwane wydarzenia losowe takie jak kradzież, zniszczenie bądź uszkodzenie pojazdu. Niestety praktyka pokazuje, że kompleksowych ofert ubezpieczenia właściwie nie ma. Na tym tle wyróżnia się Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa, która jako jedyna na rynku oferuje ubezpieczenie Autocasco obejmujące wszystkie ryzyka. Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej gdzie odnaleźć można wszelkie informacje dotyczące pakietu AC w Compensa.

Ubezpieczenia OC AC

Detektyw24 - agencja detektywistyczna we Wrocławiu

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który dzięki współpracy z policją, a także kancelariami prawnymi jest w stanie sprawnie osiągnąć pożądane rezultaty. Detektyw24 to agencja detektywistyczna we Wrocławiu, której specjalnością jest poszukiwanie osób zaginionych oraz ukrywających się. Sprawdzając każdy, nawet najmniejszy ślad, jesteśmy w stanie spełnić zlecenie naszego Klienta, obejmując naszymi działaniami zarówno teren Polski, jak i innych państw. Zajmujemy się również windykacją oraz wywiadem gospodarczym.

agencja detektywistyczna wrocław

Rachunkowość firmy

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie wsparcie kierowane do osób, które przebywają, mieszkają, a przede wszystkim pracują na terenie Polski. Znajdziecie u nas specjalistów z zakresie rachunkowości, dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie wsparcia w rozliczeniach skarbowych. Korzystając z ich wiedzy możliwe jest postępowanie zgodnie z przepisami obowiązującymi w naszym kraju. Nasze biuro księgowe zlokalizowane zostało w Warszawie. Gwarantujemy Wam najbardziej atrakcyjne ceny na rynku.

Biuro rachunkowe Kraków

Audyt finansowy

Dbałość o firmowe finanse jest podstawą, dlatego też warto zatrudnić wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą w stanie zajmować się tym fachowo. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty ISP Audyt, a więc biura księgowego, którego specjalnością jest między innymi badanie sprawozdań finansowym pod kątem ich prawidłowości, rzetelności i przejrzystości. Będziemy w stanie wykazać wszelkie nieprawidłowości i spełnimy oczekiwania wszystkich wymagających Klientów - bez wychodzenia Państwa z biura.

Badanie sprawozdania finansowego

Profesjonalne przekłady językowe

Jeśli potrzebujesz fachowej translacji, która będzie wykonana z dbałością o stronę merytoryczną, stylistyczną, gramatyczną i ortograficzną, nie mogłeś trafić lepiej. Pracuje dla nas grupa specjalistów (łącznie z możliwością wykonania korekty u native speakera), w tym tłumacz przysięgły języka angielskiego i litewskiego. Wykonują tłumaczenia ustne - konsekutywne, in liaison - a także pisemne - standardowe i przysięgłe. Dokonane translacje pisemne trafiają w formie wydrukowanej do zleceniodawcy - na czas!

Tłumacz przysięgły języka litewskiego

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: