Gold-Med - wyposażenie medyczne

Zajmujemy się nie tylko dystrybucją materacy oraz obramowania medycznego, ale i innymi elementami wyposażenia. Szafki przyłóżkowe sprzedawane przez firmę Gold-Med wykonane są z płyty meblowej oraz posiadają wysuwaną półkę boczną, która ułatwi podawanie posiłków choremu, czy po prostu czytanie książki lub gazety.

Szafki przyłóżkowe

Nowoczesne metody stomatologiczne

Do najnowszych rozwiązań z zakresu kuracji uzębienia, bez wątpienia należy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Nasi stomatolodzy korzystają z tej techniki leczenia przy nieodwracalnych zmianach miazgi zęba. Nowoczesne metody endodontyczne pomagają zapobiec ostatecznym rozwiązaniom w postaci usunięcia zęba. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej działalności na terenie Poznania.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Usuwanie zaćmy za granicą

Mają Państwo problemy ze wzrokiem ze względu na zmętnienie soczewki jednego lub obu oczu? Operacja zaćmy w Czechach jest jedną z możliwości, z których mogą Państwo skorzystać. Za granicą termin zabiegu może okazać się zdecydowanie bliższy niż w kraju. Poza tym pacjent może uzyskać także jego dofinansowanie z NFZ.

Operacja zaćmy Czechy

Sprzedaż aparatów na uszy

Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe w Poznaniu, idealne dla dorosłych oraz dla dzieci. Nasze urządzenia pozwalają na skuteczną poprawę jakości słyszenia i znaczny komfort dla pacjenta. Zachęcamy do sprawdzenia informacji o refundacji aparatów słuchowych, które publikujemy na naszej stronie internetowej.

Refundacja aparaty słuchowe

Kurs tejpowania

Dla ortopedów, trenerów i fizjoterapeutów prowadzimy szkolenia kinesiotaping. Kursy prowadzone są dla doświadczonych osób, jak i tych, którzy nie mają wiedzy na ten temat. Szkolenia składają się na część praktyczną oraz merytoryczną. Pokazujemy m.in. jak nakładać taśmy, omawiamy podstawy biomechaniki, i do czego w ogóle tejpy służą.

Kinesiotaping kursy

Pomoc dla osób uzależnionych

Problemy z alkoholizmem, hazardem czy lekomanią dręczą wielu z nas. Terapia uzależnień to metoda leczenia osób borykających się z takimi trudnościami. Nasz ośrodek znajduje się w okolicach Szczecina, pomagamy pacjentom z całej Polski. Oprócz opieki psychologicznej zapewniamy m.in. trzy posiłki dziennie, pokoje z łazienką i telewizorem.

terapia uzależnień szczecin

Stokrotka - dzienny dom seniora w Szczecinie

Każdy wiek ma swoje prawa to stwierdzenie, które pozostaje prawidłowe niezależnie od czasów. Jednak, obecnie żyjemy w takim okresie, w którym to młodość oraz witalność pozostają najbardziej uprzywilejowanymi etapami. Często zapominamy o tych, którzy dawniej byli dla nas ostoją, jednak teraz sami potrzebują pomocy. Dom seniora Stokrotka w Szczecinie to otoczenie pełne ciepła, kreatywności oraz poszanowania naturalnego rytmu osób starszych. Gwarantujemy atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu relacji oraz pasji.

dom seniora Szczecin

Zdrowa przekąska orzechowa

Charakteryzują się delikatnością i subtelnie słodkim smakiem. Orzechy nerkowca uznawane są przez wielu konsumentów za zdecydowanie lepsze od swoich włoskich czy laskowych braci. Warto jednak docenić nie tylko walory smakowe, ale są to produkty, które także zawierają cenne składniki, jak kwasy omega-3 wzmacniające odporność.

Orzechy nerkowca

Zabiegi rehabilitacyjne

Naszym pacjentom proponujemy metody diagnostyki i terapii takie jak P-DTR, PNF, Medical Taping oraz Neurac. Prowadzimy centrum rehabilitacji w Bielsko-Białej, które świadczy usługi w ramach NFZ oraz oferuje wizyty prywatne. Pomagamy osobom z różnymi uszkodzeniami narządów ruchu, wynikającymi z przebytych operacji,udarów lub urazów ortopedycznych.

Centrum rehabilitacji Bielsko-Biała

urazy u sportowców

W ośrodku przyjmowani są nie tylko dorośli Pacjenci, ale i ci najmłodsi. Ortopeda dziecięcy w naszym centrum medycznym w Białymstoku zajmuje się zarówno profilaktyką, jak i diagnostyką oraz leczeniem patologii narządu ruchu, w tym świeżymi złamaniami oraz zwichnięciami, rekonstrukcją wielowięzadłową oraz artroskopią, a także urazami u sportowców.

Ortopeda dziecięcy Białystok

Relaksacyjne masaże w pracy

Zdarzają się momenty, w których zadań do wykonania jest tyle, że trzeba pracować w nadgodzinach. Masaż z dojazdem do firmy w Warszawie lub okolicach stanowi wówczas dobry sposób na zwiększenie produktywności pracowników oraz jest formą podziękowania im za wzmożony wysiłek. Do wykonania w biurze świetnie nadaje się chociażby zabieg klasyczny całościowy lub częściowy. Proponujemy także szereg innych rozwiązań, które realizujemy z użyciem specjalistycznego stołu i akcesoriów.

Masaż z dojazdem do firmy Warszawa

Neutralizacja złowonnych gazów

Wzmożona emisja substancji o niezbyt przyjemnej woni to nieodłączna część hodowli zwierząt - ekskrementy nie tylko wydzielają uciążliwy zapach, ale również mogą być siedliskiem potencjalnie szkodliwych bakterii. Oferowana przez naszą firmę dezodoryzacja pozwala ograniczyć ilość odprowadzanych do otoczenia gazów i poprawia warunki bytowe zwierząt.

Dezodoryzacja

Jednym z najważniejszych zadań Ośrodka Diagnostyki Obrazowej jest tomografia komputerowa. Szczecinek - tutaj znajduje się nasza placówka, w której pracują najlepsi specjaliści z branży. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z tego, że to właśnie na nasze centrum padł Państwa wybór. Tomografia komputerowa, którą wykonujemy jest bezpieczna, precyzyjna, a co ważne - daje odpowiedzi na wiele pytań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług O.D.O.

Tomografia komputerowa

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: