Nowoczesne metody stomatologiczne

Do najnowszych rozwiązań z zakresu kuracji uzębienia, bez wątpienia należy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Nasi stomatolodzy korzystają z tej techniki leczenia przy nieodwracalnych zmianach miazgi zęba. Nowoczesne metody endodontyczne pomagają zapobiec ostatecznym rozwiązaniom w postaci usunięcia zęba. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej działalności na terenie Poznania.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Sprzedaż aparatów na uszy

Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe w Poznaniu, idealne dla dorosłych oraz dla dzieci. Nasze urządzenia pozwalają na skuteczną poprawę jakości słyszenia i znaczny komfort dla pacjenta. Zachęcamy do sprawdzenia informacji o refundacji aparatów słuchowych, które publikujemy na naszej stronie internetowej.

Refundacja aparaty słuchowe

Pomoc dla osób uzależnionych

Problemy z alkoholizmem, hazardem czy lekomanią dręczą wielu z nas. Terapia uzależnień to metoda leczenia osób borykających się z takimi trudnościami. Nasz ośrodek znajduje się w okolicach Szczecina, pomagamy pacjentom z całej Polski. Oprócz opieki psychologicznej zapewniamy m.in. trzy posiłki dziennie, pokoje z łazienką i telewizorem.

terapia uzależnień szczecin

Stokrotka - dzienny dom seniora w Szczecinie

Każdy wiek ma swoje prawa to stwierdzenie, które pozostaje prawidłowe niezależnie od czasów. Jednak, obecnie żyjemy w takim okresie, w którym to młodość oraz witalność pozostają najbardziej uprzywilejowanymi etapami. Często zapominamy o tych, którzy dawniej byli dla nas ostoją, jednak teraz sami potrzebują pomocy. Dom seniora Stokrotka w Szczecinie to otoczenie pełne ciepła, kreatywności oraz poszanowania naturalnego rytmu osób starszych. Gwarantujemy atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu relacji oraz pasji.

opieka nad osobami starszymi szczecin

Zdrowa przekąska orzechowa

Charakteryzują się delikatnością i subtelnie słodkim smakiem. Orzechy nerkowca uznawane są przez wielu konsumentów za zdecydowanie lepsze od swoich włoskich czy laskowych braci. Warto jednak docenić nie tylko walory smakowe, ale są to produkty, które także zawierają cenne składniki, jak kwasy omega-3 wzmacniające odporność.

Orzechy nerkowca

Zabiegi rehabilitacyjne

Naszym pacjentom proponujemy metody diagnostyki i terapii takie jak P-DTR, PNF, Medical Taping oraz Neurac. Prowadzimy centrum rehabilitacji w Bielsko-Białej, które świadczy usługi w ramach NFZ oraz oferuje wizyty prywatne. Pomagamy osobom z różnymi uszkodzeniami narządów ruchu, wynikającymi z przebytych operacji,udarów lub urazów ortopedycznych.

Centrum rehabilitacji Bielsko-Biała

urazy u sportowców

W ośrodku przyjmowani są nie tylko dorośli Pacjenci, ale i ci najmłodsi. Ortopeda dziecięcy w naszym centrum medycznym w Białymstoku zajmuje się zarówno profilaktyką, jak i diagnostyką oraz leczeniem patologii narządu ruchu, w tym świeżymi złamaniami oraz zwichnięciami, rekonstrukcją wielowięzadłową oraz artroskopią, a także urazami u sportowców.

Ortopeda dziecięcy Białystok

Relaksacyjne masaże w pracy

Zdarzają się momenty, w których zadań do wykonania jest tyle, że trzeba pracować w nadgodzinach. Masaż z dojazdem do firmy w Warszawie lub okolicach stanowi wówczas dobry sposób na zwiększenie produktywności pracowników oraz jest formą podziękowania im za wzmożony wysiłek. Do wykonania w biurze świetnie nadaje się chociażby zabieg klasyczny całościowy lub częściowy. Proponujemy także szereg innych rozwiązań, które realizujemy z użyciem specjalistycznego stołu i akcesoriów.

Masaż z dojazdem do firmy Warszawa

Neutralizacja złowonnych gazów

Wzmożona emisja substancji o niezbyt przyjemnej woni to nieodłączna część hodowli zwierząt - ekskrementy nie tylko wydzielają uciążliwy zapach, ale również mogą być siedliskiem potencjalnie szkodliwych bakterii. Oferowana przez naszą firmę dezodoryzacja pozwala ograniczyć ilość odprowadzanych do otoczenia gazów i poprawia warunki bytowe zwierząt.

Dezodoryzacja

Jednym z najważniejszych zadań Ośrodka Diagnostyki Obrazowej jest tomografia komputerowa. Szczecinek - tutaj znajduje się nasza placówka, w której pracują najlepsi specjaliści z branży. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z tego, że to właśnie na nasze centrum padł Państwa wybór. Tomografia komputerowa, którą wykonujemy jest bezpieczna, precyzyjna, a co ważne - daje odpowiedzi na wiele pytań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług O.D.O.

Tomografia komputerowa

Lekarz prowadzący ciążę

Ciąża to szczególny czas dla kobiety, podczas którego powinna ona zwracać uwagę na spożywane produkty, a także być pod stałą opieką specjalisty, jakim jest ginekolog. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Grudziądzu. Do naszych zadań należy wykonywanie badań USG, a także przygotowywanie kobiety do porodu.

Ginekolog Grudziądz

Zabiegi rehabilitacyjne

Przed rozpoczęciem właściwej terapii prosimy Pacjenta o przyniesienie na pierwszą wizytę możliwie pełnej dokumentacji medycznej. Dopiero po dokładnym zapoznaniu się ze stanem zdrowia Pacjenta lekarz może zadecydować, jak powinna wyglądać rehabilitacja. Nasza klinika przeprowadza m.in. zabiegi z zakresu terapii manualnej, masaże, fizykoterapię oraz terapię ultradźwiękami. Posiadamy placówkę w Bochni na ulicy Krakowskiej 27a.

rehabilitacja Bochnia

Konsultacje telefoniczne

Masz wstydliwy problem skórny, o którym wolałbyś nie rozmawiać osobiście? Ten dermatolog online oferuje swoją pomoc w zakresie zagadnień medycyny estetycznej oraz leczenia chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultacje odbywają się w formie telefonicznej po wypełnieniu odpowiedniego formularza elektronicznego.

Dermatolog online

Super Food

Uwielbiasz Super Food? Lubisz dokładnie wiedzieć, co ląduje na Twoim talerzu? Jako renomowany producent zdrowej żywności z pewnością będziemy w stanie Ci zaproponować mnóstwo wspaniałych artykułów, które pozwolą Ci urozmaicić przygotowywane potrawy! W ofercie posiadamy pyszne płatki, słodziki, kasze, makarony, pasty, kawy i dużo, dużo więcej wyrobów!

producent zdrowej żywności

Jeżeli należysz do osób wymagających w kwestii produktów do codziennej pielęgnacji, koniecznie powinnaś poznać ofertę naszego sklepu internetowego. Polecamy m.in. naturalne kosmetyki do włosów o różnych potrzebach. Są to szampony, odżywki i maski bazujące na organicznych składnikach, bez zawartości parabenów i silikonów.

Naturalne kosmetyki do włosów

Zapobieganie nietrzymaniu moczu u kobiet i mężczyzn

Jeśli walczysz z problemem nietrzymania moczu, który ogranicza Twoje codzienne życie, sprawdź naszą ofertę. Proponujemy Ci produkty marki Seni, dzięki którym spotkania towarzyskie i aktywność fizyczna na powrót będą sprawiały Ci przyjemność. Znajdziecie u nas między innymi wkładki urologiczne o wysokim stopniu chłonności. Nie odklejają się od bielizny i idealnie dopasowują do ciała, dzięki czemu są bardzo dyskretne. Ponadto redukują przykry zapach oraz pozwalają skórze swobodnie oddychać, a materiał, z którego zostały wykonane nie powoduje podrażnień.

Wkładki urologiczne

Protetyka

Protetyka to prężnie rozwijająca się dziedzina, która oferuje dzisiaj wiele sposobów wypełnienia ubytku. Jednym z nich są mosty na zęby z włókna szklanego, które nie wymagają dużych ingerencji w tkanki twarde. W przypadku uszkodzenia konstrukcji, można ją naprawić u stomatologa bezpośrednio w jamie ustnej.

Mosty na zęby z włókna szklanego

Jednym z głównych produktów wchodzących w skład naszej oferty są serwety chirurgiczne. Doskonała jakość materiałów, z jakich zostały wykonane, zapewnia komfort użytkowania oraz pełną higienę. Nasze serwety medyczne są niezbędnym elementem wyposażenie każdego szpitala oraz innych placówek medycznych. Jesteśmy pewni, że każdy, kto wybierze podkłady medyczne z naszej wyjątkowej propozycji, nie zawiedzie się ich jakością oraz ceną. Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Serwety chirurgiczne

Aakcesoria medyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg akcesoriów i urządzeń do opieki nad chorymi, a także sprzęt rehabilitacyjny, pomocniczy oraz wyposażenie szpitalne. Nasz internetowy sklep medyczny jest miejscem, w którym mogą Państwo zakupić środki ochrony indywidualnej, w tym maseczki, przyłbice oraz środki czystości.

internetowy sklep medyczny

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: