Stokrotka - dzienny dom seniora w Szczecinie

Każdy wiek ma swoje prawa to stwierdzenie, które pozostaje prawidłowe niezależnie od czasów. Jednak, obecnie żyjemy w takim okresie, w którym to młodość oraz witalność pozostają najbardziej uprzywilejowanymi etapami. Często zapominamy o tych, którzy dawniej byli dla nas ostoją, jednak teraz sami potrzebują pomocy. Dom seniora Stokrotka w Szczecinie to otoczenie pełne ciepła, kreatywności oraz poszanowania naturalnego rytmu osób starszych. Gwarantujemy atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu relacji oraz pasji.

opieka nad osobami starszymi szczecin

urazy u sportowców

W ośrodku przyjmowani są nie tylko dorośli Pacjenci, ale i ci najmłodsi. Ortopeda dziecięcy w naszym centrum medycznym w Białymstoku zajmuje się zarówno profilaktyką, jak i diagnostyką oraz leczeniem patologii narządu ruchu, w tym świeżymi złamaniami oraz zwichnięciami, rekonstrukcją wielowięzadłową oraz artroskopią, a także urazami u sportowców.

Ortopeda dziecięcy Białystok

Relaksacyjne masaże w pracy

Zdarzają się momenty, w których zadań do wykonania jest tyle, że trzeba pracować w nadgodzinach. Masaż z dojazdem do firmy w Warszawie lub okolicach stanowi wówczas dobry sposób na zwiększenie produktywności pracowników oraz jest formą podziękowania im za wzmożony wysiłek. Do wykonania w biurze świetnie nadaje się chociażby zabieg klasyczny całościowy lub częściowy. Proponujemy także szereg innych rozwiązań, które realizujemy z użyciem specjalistycznego stołu i akcesoriów.

Masaż z dojazdem do firmy Warszawa

Lekarz prowadzący ciążę

Ciąża to szczególny czas dla kobiety, podczas którego powinna ona zwracać uwagę na spożywane produkty, a także być pod stałą opieką specjalisty, jakim jest ginekolog. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Grudziądzu. Do naszych zadań należy wykonywanie badań USG, a także przygotowywanie kobiety do porodu.

Ginekolog Grudziądz

Zaproszenie dla salonów optycznych

Prowadzisz sklep z okularami i poszukujesz zróżnicowanych produktów lub nietypowych towarów? Nasza hurtownia optyczna z chęcią nawiąże współpracę z rozmaitymi salonami. Oferujemy zarówno szkła korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne. Dostępne są kompletne zestawy oraz pojedyncze elementy, jak na przykład oprawki czy nakładki.

Hurtownia optyczna

zdrowie zębów

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres usług, jakie wykonuje dla Was nasza stomatologia estetyczna. Nasz profesjonalny gabinet znajdziecie Państwo na terenie miasta Białystok i Łomży. Przygotowane przez nas zostały nowoczesne metody, zapewniające zdrowie i właściwy estetycznie prezentujący się wygląd dla naszych zębów.

stomatologia estetyczna Białystok

Zdrowe zęby i tkanki miękkie

Ze względu na częsty kontakt z pokarmami i napojami, które naruszają strukturę szkliwa naszych zębów, zarówno one, jak i też dziąsła są narażone na występowanie różnych chorób. Najczęściej spotykaną jest próchnica, która odpowiednio wcześnie wyleczona nie stanowi żadnego zagrożenia. W naszym gabinecie w Kaliszu leczymy wszystkie choroby dziąseł i zębów.

leczenie dziąseł Kalisz

Obowiązkowe szczepienia dla dzieci

W naszej placówce wykonujemy obowiązkowe oraz zalecane wakcynacje dla dzieci. Odwiedź nasze centrum szczepień w Krakowie i umów swoją pociechę na wizytę kwalifikacyjną. Lekarz przeprowadzi badanie oraz szczegółowy wywiad, w oparciu o który dokona oceny ogólnego stanu zdrowia i zdecyduje o podaniu dawki.

centrum szczepień Kraków

jelita wieprzowe

Dobra kiełbasa może powstać wyłącznie dzięki naturalnym składnikom. Dlatego nasza oferta jest tak szeroka. W asortymencie znajdują się jelita wieprzowe, wołowe oraz baranie, a także osłonki do wędlin. Proponujemy również starannie opracowane przyprawy, które nadają wyrobom znakomity smak oraz aromat.

jelita wieprzowe

Rezonans magnetyczny Jelenia Góra

Zajmujemy się diagnostyką najczęstszych chorób wymagających konsultacji z lekarzem specjalistą. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym wykonywanie badań USG, EKG oraz echa serca. Nasz gabinet medyczny zapewnia przede wszystkim opiekę internistyczną. Zakres usług centrum obejmuje m.in. konsultacje ortopedyczne, psychiatryczne, kardiologiczne, fizjoterapeutyczne, seksuologiczne i endokrynologiczne. Istnieje możliwość odbycia partnerskiej i rodzinnej terapii psychologicznej. Obsługujemy także pacjentów anglojęzycznych i pochodzących z Europy Wschodniej.

Diagnostyka cennik

Dodatki do domu

W naszym sklepie znajdziesz antyroztoczowy i antyalergiczny pokrowiec na poduszki dostępny w wielu rozmiarach. Produkt ten jest barierą przeciwko roztoczom, które często są skutkiem nieprzyjemnych i trudnych w opanowaniu alergii. W naszym asortymencie znajdziesz również pościele jedwabne antyalergiczne.

Pokrowiec na poduszki

Butla z tlenem

Na tej stronie znajdują się informację o pierwiastku chemicznym niezbędnym do życia. Jednak tlen medyczny stosowany jest bardziej w przypadku jego niedoboru w organizmie czy w razie wystąpienia poważnych chorób. Gaz ten najczęściej zamknięty jest w butli pod ciśnieniem lub w puszce ze sprayem, z których korzysta się np. w szpitalach.

Tlen medyczny

Badania wstępne, kontrolne i okresowe

Stanowi element profilaktyki zdrowotnej chroniącej przed chorobami zawodowymi. Świadczona przez placówkę oświęcimską medycyna pracy obejmuje wykonywanie badań wstępnych, okresowych, do prac na wysokościach oraz dla kierowców zawodowych. Można tutaj uzyskać również dokumentację niezbędną do wydania książeczki sanepidowskiej w celu podjęcia obowiązków zawodowych związanych z produkcją oraz obróbką żywności. Wszystkie wyniki otrzymuje się zwykle podczas jednej wizyty w tej zlokalizowanej blisko centrum miasta placówce.

medycyna pracy Oświęcim

Sklep zielarsko-medyczny

Nasz sklep to internetowa zielarnia z rozbudowanym asortymentem produktów, wśród których znajdą Państwo suplementy, żywność, środki czystości czy kosmetyki do ciała i włosów. Oferujemy darmową dostawę na wszystkie zamówienia online, których wartość wynosi powyżej 300 zł. Osoby, które preferują zakupy stacjonarne, zapraszamy do naszych salonów w Białymstoku oraz Iławie.

Zielarnia

Diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych

Prowadzę gabinet, gdzie świadczę usługi związane z badaniem, diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych. Jako prywatny psychiatra, podstawą moich działań jest praca oparta na pozytywnych relacjach i zaufaniu. Mój gabinet mieści się w Poznaniu i funkcjonuje w dogodnych godzinach pracy. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Psychiatra Poznań prywatnie

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: