Wsparcie adwokatów z Tych pozwoli zapoznać się z uwarunkowaniami ściśle określonymi przed kodeks. Niezależnie od tego, czy są to sprawy cywilne, karne, gospodarcze, handlowe czy związane z windykacją - nasi prawnicy zawsze starają się zapoznać swoich klientów z wszystkimi opcjami, szczegółami oraz konsekwencjami kolejnych działań nawet tymi, które dotyczą windykacji.

Windykacja Tychy

Prawnik - sprawy rodzinne

Mająca swoją siedzibę w Warszawie kancelaria prawna zajmuje się m.in doradztwem oraz reprezentowaniem klienta przed sądem w sprawach o rozwód lub separację. Adwokat świadczy także pomoc w postępowaniach mających na celu ustalenie wysokości alimentów, czy też osoby obejmującej opiekę nad małoletnimi dziećmi.

Adwokat rozwód Warszawa

Spisywanie akt, wypisów i odpisów

Kancelaria zlokalizowana jest niedaleko lotniska Okręcie i galerii Mokotów - na terenie, potocznie określanym jako warszawski Mordor. Przyjmujący tam notariusz sporządza akty, także te poświadczające dziedziczenie, spisuje także protokoły. Świadczy pomoc również w zakresie przechowywania pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych.

notariusz Warszawa mordor

Doradztwo prawne na Śląsku

Kancelaria prawna świadczy pomoc w zakresie wsparcia klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw, których jednym z elementów jest opiniowanie umów.Doradztwo firmom z Katowic związane jest ze sprawami z zakresu spraw karnych, cywilnych, gospodarczych, a także dochodzenia odszkodowań czy wierzytelności.

opiniowanie umów Katowice

Mieszcząca się w Katowicach kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i pomiotom gospodarczym. Adwokat Tomasz Kędra zajmuje się w ramach działalności swojego biura udzielaniem porad, sporządzaniem opinii, przygotowywaniem wzorów dokumentów, a także reprezentowaniem klientów w sprawach dot. różnych gałęzi prawa.

kancelaria adwokacka

Zapraszamy Państwa na stronę internetową warszawskiej placówki Mały Podróżnik. Nasze przedszkole niepubliczne oferuje swoim podopiecznym atrakcyjną ofertę zajęć wśród których znaleźć można lekcje angielskiego, gimnastykę oraz zajęcia muzyczne, plastyczne bądź teatralne. Przyjmujemy również dzieci z orzeczeniem o potrzebie terapii logopedycznej. Zachęcamy do kontaktu.

Niepubliczne przedszkole Warszawa

Sprawy notarialne

W przypadku transakcji związanej z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości lub przedmiotu ruchomego, warto skorzystać z porady specjalisty w zakresie sporządzenia zgodnej z prawem umowy. Nasza kancelaria świadczy tego typu usługi. Tego rodzaju akty, sygnowane pieczęcią oraz podpisami obu stron transakcji mają charakter urzędowy i ostateczny. Ponadto, zajmujemy się także przygotowywaniem umów małżeńskich i przedmałżeńskich czy dokumentacji dotyczącej podziału majątkowego spadku.

Kancelaria notarialna

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: