Wsparcie adwokatów z Tych pozwoli zapoznać się z uwarunkowaniami ściśle określonymi przed kodeks. Niezależnie od tego, czy są to sprawy cywilne, karne, gospodarcze, handlowe czy związane z windykacją - nasi prawnicy zawsze starają się zapoznać swoich klientów z wszystkimi opcjami, szczegółami oraz konsekwencjami kolejnych działań nawet tymi, które dotyczą windykacji.

Windykacja Tychy

Prawnik - sprawy rodzinne

Mająca swoją siedzibę w Warszawie kancelaria prawna zajmuje się m.in doradztwem oraz reprezentowaniem klienta przed sądem w sprawach o rozwód lub separację. Adwokat świadczy także pomoc w postępowaniach mających na celu ustalenie wysokości alimentów, czy też osoby obejmującej opiekę nad małoletnimi dziećmi.

Adwokat rozwód Warszawa

Spisywanie akt, wypisów i odpisów

Kancelaria zlokalizowana jest niedaleko lotniska Okręcie i galerii Mokotów - na terenie, potocznie określanym jako warszawski Mordor. Przyjmujący tam notariusz sporządza akty, także te poświadczające dziedziczenie, spisuje także protokoły. Świadczy pomoc również w zakresie przechowywania pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych.

notariusz Warszawa mordor

Prawnik na Śląsku

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych oraz zobowiązań wchodzi w zakres spraw z zakresu obsługi podmiotów gospodarczych, w ramach których pomoc świadczy kancelaria na terenie Katowic. Partnerzy zajmują się również postępowaniami z zakresu prawa rodzinnego, ubezpieczaniami społecznymi czy ochroną środowiska.

Odszkodowania Katowice

Doradztwo prawne na Śląsku

Kancelaria prawna świadczy pomoc w zakresie wsparcia klientów indywidualnych, a także przedsiębiorstw, których jednym z elementów jest opiniowanie umów.Doradztwo firmom z Katowic związane jest ze sprawami z zakresu spraw karnych, cywilnych, gospodarczych, a także dochodzenia odszkodowań czy wierzytelności.

opiniowanie umów Katowice

Mieszcząca się w Katowicach kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i pomiotom gospodarczym. Adwokat Tomasz Kędra zajmuje się w ramach działalności swojego biura udzielaniem porad, sporządzaniem opinii, przygotowywaniem wzorów dokumentów, a także reprezentowaniem klientów w sprawach dot. różnych gałęzi prawa.

kancelaria adwokacka

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: