Dezynsekcja i deratyzacja

Nasza firma dba o porządek Twojego domu. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji. Naszą nową propozycją jest odpluskwianie. Nie tylko sami używamy najlepszych środków chemicznych na szkodniki, ale również oferujemy Państwu ich zakup. Dlatego polecamy specjalny środek na mole, które powstrzyma zniszczenia.

środek na mole

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest windykacja długów. Staramy się zapewnić klientom rozwiązania na najwyższym poziomie, dzięki czemu mogą cieszyć się z odzyskanych należności. Zaufaj właśnie nam i przekonaj się sam, że nasze działania w zakresie windykacji długów są profesjonalne i prezentują najwyższy poziom. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

windykacja długów

Obsługa loterii

Nasza działalność ma na celu zapewnienie naszym Klientom dostępu do porad, a także możliwości skorzystania z prowadzenia postępowania sądowego lub administracyjnego w zakresie prawa nieruchomości, umów, handlowego i gospodarczego, a także administracyjnego. Nasza kancelaria podejmuje się także spraw związanych z grami hazardowymi, w ramach których obsługiwane są przez nas loteria audiotekstowa i promocyjna . Zajmujemy się zarówno sporządzaniem regulaminów, jak i pełnym nadzorem.

Loteria audioteksowa

Wsparcie adwokatów z Tych pozwoli zapoznać się z uwarunkowaniami ściśle określonymi przed kodeks. Niezależnie od tego, czy są to sprawy cywilne, karne, gospodarcze, handlowe czy związane z windykacją - nasi prawnicy zawsze starają się zapoznać swoich klientów z wszystkimi opcjami, szczegółami oraz konsekwencjami kolejnych działań nawet tymi, które dotyczą windykacji.

Windykacja Tychy

Prawnik - sprawy rodzinne

Mająca swoją siedzibę w Warszawie kancelaria prawna zajmuje się m.in doradztwem oraz reprezentowaniem klienta przed sądem w sprawach o rozwód lub separację. Adwokat świadczy także pomoc w postępowaniach mających na celu ustalenie wysokości alimentów, czy też osoby obejmującej opiekę nad małoletnimi dziećmi.

Adwokat rozwód Warszawa

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: