Dezynsekcja i deratyzacja

Nasza firma dba o porządek Twojego domu. Zajmujemy się profesjonalnymi usługami deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji. Naszą nową propozycją jest odpluskwianie. Nie tylko sami używamy najlepszych środków chemicznych na szkodniki, ale również oferujemy Państwu ich zakup. Dlatego polecamy specjalny środek na mole, które powstrzyma zniszczenia.

środek na mole

Kancelaria prawna KMS Legal to miejsce, w którym możesz szukać pomocy w kwestiach prawnych, w tym także w rozwodach i w podziale majątku. Odwiedź stronę kancelarii, która dostępna jest pod adresem http://kmslegal.pl/ by znaleźć wszystkie informacje niezbędne Tobie do podjęcia decyzji o współpracy z nami.

radca prawny tychy

Skuteczna utylizacja

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Geminus, która specjalizuje się w usługach dotyczących wywozu oraz utylizacji odpadów. Przejmujemy niebezpieczne lub kłopotliwe substancje i produkty od firm, następnie przewożąc je w odpowiednie punkty i decydując o dalszych działaniach w zależności od ich typu i stanu. Przyjmujemy przeterminowane leki, niezdatną do spożycia żywność, pozostałości po produkcji farb i lakierów oraz inne. Posiadamy niezbędne pozwolenia i dbamy o bezpieczeństwo środowiska naturalnego.

Utylizacja odpadów

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest windykacja długów. Staramy się zapewnić klientom rozwiązania na najwyższym poziomie, dzięki czemu mogą cieszyć się z odzyskanych należności. Zaufaj właśnie nam i przekonaj się sam, że nasze działania w zakresie windykacji długów są profesjonalne i prezentują najwyższy poziom. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

windykacja długów

Newsletter

Zaloguj się

Login:

Hasło: